O nas

Jesteśmy firmą, która działa na rynku od ponad 9 lat specjalizując się świadczeniem usług w zakresie systemów ochrony odgromowej, instalacji uziemiającej oraz pomiarów instalacji odgromowych. Wykonujemy wysokiej jakości uziemienia fundamentowe, poziome, pionowe i szpilkowe na dachach skośnych i płaskich, na budynkach domów jednorodzinnych oraz na obiektach przemysłowych.

Nasze doświadczenie zdobyliśmy i nadal pogłębiamy współpracując już od 9 lat z dużą niemiecka firmą ADAMS Blitzschutzsysteme, dla której wykonujemy szereg prac związanych z systemem odgromowym. Jako podwykonawcy dużej niemieckiej firmy zdobyliśmy duże doświadczenie w montażu instalacji odgromowej zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami i przepisami przy zastosowaniu najnowszych metod i technik pracy. Współpraca z firmą ADAMS Blitzschutzsysteme pozwoliła nam poznać i wykorzystywać takie techniki pracy, które w Polsce do tej pory nie są jeszcze znane i stosowane. Dlatego też dzięki temu możemy Państwu zaoferować montaż instalacji odgromowej na bardzo wysokim poziomie.

Jako podwykonawcy firmy ADAMS Blitzschutzsysteme wykonywaliśmy i nadal wykonujemy prace na terenie Niemiec na obiektach przemysłowych takich jak np. budowa Terminalu 3 we Frankfurcie (port lotniczy),nowe hale w spółce DAIMLER, szereg prac na zakładzie produkcyjnym PORSCHE oraz AUDI zakład produkcyjny w Neckarsulm i wiele innych zleceń na terenie całych Niemczech.

Wieloletnia współpraca z dużą niemiecką firmą, która systematycznie zapewniała i nadal zapewnia szereg szkoleń, pozwoliła nam zdobyć doświadczenie na najwyższym poziomie, dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi opierające się na najnowszych rozwiązaniach, które są zgodne z europejskimi standardami.